04.03.2017

BTS "WINGS: You Never Walk Alone"13 lutego BTS powrócili z repackage'm swojego albumu Wings, o nazwie "You Never Walk Alone". Tak jak Wings, album zawiera 14 piosenek + cztery dodatkowe: "Spring Day", "Not Today", "Outro: Wings" i "A Supplementary Story: You Never Walk Alone". Bardzo podoba mi się przekaz tej ostatniej, dlatego wszystkich chętnych zachęcam do zapoznania się z tłumaczeniem.
Album ukazał się w dwóch wersjach, które różnią się okładką i zdjęciami, a w środku znajdziemy, jak zawsze, kartę - w preorderze otrzymuje się również standie.
Jeśli chodzi o zawartość photobooka, są plusy i minusy. Zdjęcia są ładnej jakości, papier jest trwały, teksty piosenek są czytelnie napisane, a kolorystyka całości pasuje do siebie. Minusy to kilka pustych stron (pokażę wszystko na przykładach na dole) czy zdjęcia bez kompletnego sensu...Dodatkowo w niebieskiej wersji dużo zdjęć wygląda praktycznie tak samo.
Teksty piosenek przeplatane są zdjęciami (w poprzednich albumach wszystkie były koło siebie), a na końcu jak zawsze znajdziemy podziękowania od zespołu.


Okładka całego albumu jest twarda, wydaje się trwała, nie tak jak w przypadku Wings, że to sam papier i pożal się Boże ;) Gdyby ktoś wahał się czy kupić Wings czy YNWA - zdecydowanie polecam YNWA, bo piosenki są te same (a nawet więcej), a wykonanie albumu jest o wiele lepsze.

A Wam jak się podoba album? Kupowaliście?
Do przeczytania~♥

Ask ✩ Instagram2 komentarze:

  1. W piątek przyszedł mój. Nie wiedziałam jaką wersję będę mieć i miałam nadzieję na niebieską, ale niestety przyszła różowa. Jednak teraz się cieszę, bo zdjęcia podobają mi się bardziej.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O tak, zdjęcia w różowej są o wiele ładniejsze :)

      Usuń