25.07.2016

ŁÓDŹ VOL.2


Minęły już prawie 2 tygodnie, więc najwyższy czas na post z mojego drugiego już pobytu u Jirin! Przez dwa dni był to właściwie zlot adminek Bangtan Boys Poland, bo poza mną przyjechały także Wersacz (Vee) i Jung. Wspólne dni były najbardziej przepełnione energią - ciągle gdzieś chodziłyśmy, zwiedzałyśmy, w drewnianym domku Zochy w którym spałyśmy robiłyśmy sobie pogaduchy i karaoke do 5 rano. Żałuję, że dziewczyny musiały tak szybko wracać, to było nasze pierwsze spotkanie na żywo.

Dzień, w który robiłyśmy te zdjęcia, był strasznie wietrzny, wilgotny, a później zaczęło też padać. Mimo to dzielnie maszerowałyśmy przez Piotrkowską, żeby potem dostać się do Manufaktury. Z Zochą chciałyśmy pokazać dziewczynom trochę Łodzi, a nie tylko galerie handlowe - na szczęście dużo chodzenia chyba jeszcze nikogo nie zabiło ;)
Fakt, że mimo pierwszego spotkania już od początku miałyśmy o czym rozmawiać, ciągle wpadały nowe tematy i rozmowy ciągnęły się godzinami, był super! Nie było zawstydzenia, nieśmiałości, śmiałyśmy się z wszystkiego. Dodatkowo muszę przyznać, że naprawdę super jest mieć osoby, z którymi można pogadać na temat ulubionego zespołu.


Obejrzałyśmy sobie DVD z koncertu BTS (화양연화 on stage), wzruszyłyśmy się na ulubionych piosenkach, jedząc popcorn i arbuza. Naprawdę nic nie zastąpi tej atmosfery.Koszulka: Bershka | Bomberka; Bershka | Spodnie: H&M | Buty: Nike Roshe Run

To na pewno nie jest nasze ostatnie spotkanie i mam nadzieję, że kolejne będzie równie zabawne i pełne wspomnień.

Do przeczytania~♥Ask ✩ Instagram4 komentarze:

 1. To ostatnie zdjęcie jest świetne. XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnie zdjęcie wygrało! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko wyszło super , ale ostatnie zdjęcie jest świetne. Bardzo fajny post i czekam na kolejne równie wyśmienite jak ten. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super post i nawet nie wiesz jak długo na niego czekałam! Zdjęcia wyszły naprawdę fajnie, osobiście najbardziej spodobało mi się drugie od dołu :)
  Ślicznie ci w koku i kucyku ♥♥
  PS trochę nie ogarniam twojej bluzki, ale i tak mi się podoba XD

  OdpowiedzUsuń