12.10.2014

Moje ulubione Instagramy koreańskich gwiazd

  Osobiście jeśli chodzi o Instagram lubię zdjęcia w stonowanej ale barwnej kolorystyce, ale idolom się wybacza i nawet, gdy dodadzą rozmazane zdjęcie kawałka pizzy, wszyscy spieszą się z lajkami.
  Dzisiaj chciałam podać Wam kilka kont koreańskich idoli, które szczególnie lubię przeglądać. Do dzieła!

1. @therealminnn (Min z Miss A)
Min, jako jedna z przyjaciółek Amber z f(x),
może pochwalić się Instagramem pełnym zabawnych zdjęć czy takich, które ukazują nam życie koreańskiego idola z nieco bliższej perspektywy. Kliknijcie w zdjęcie, aby przejść do jej konta!

2. @ajol_llama (Amber z f(x))
Filmiki Amber to najśmieszniejsze instagramowe filmiki, jakie miałam przyjemność oglądać. Amber to jedna z tych osób, która ma niesamowity dystans do siebie, poza tym zazwyczaj mówi i pisze po angielsku, dzięki czemu każdy ma okazję pośmiać się razem z nią.


3. @cckangjun (Kangjun z C-Clown)

Kangjun to kolejny autor przezabawnych filmików - i właściwie głównie ich. Poza tym jest przystojny, ma świetny głos i zna angielski - idealne połączenie, czyż nie?
4. @chaelincl (CL z 2NE1)
CL to jedna z posiadaczek takich Instagramów, na jakich miło jest zawiesić oko. Zwłaszcza, że Chaerin to piękna i stylowa kobieta!5. @daraxxi (Dara z 2NE1)
Sandara lubi zarzucić głupim zdjęciem,
ale często dodaje też zdjęcia z sesji, wyjazdów, filmiki z bratem czy tak jak na zdjęciu obok - jej śliczne outfity. Przyznaję, że to jeden z najbardziej inspirujących mnie Instagramów pod względem mody i urody!


6. @bumkeyk (Key z SHINee)
Kibum, jako osoba również anglojęzyczna, ma świetny kontakt z fanami - zdarza się, że odpisuje na komentarze, była również sytuacja, gdy napisał fance komentarz. Jego zdjęcia również potrafią poprawić humor!

7. @kimheenim (Heechul z Super Junior)
Instagram Heechula można potraktować jako ołtarz dla jego kota Heebum'a i Anny z Frozen. Jego zdjęcia i filmiki również zaliczają się do tych pociesznych.

A czyj Instagram należy do Waszych ulubieńców~?

3 komentarze:

  1. kocham instagrama Amber ;w; ta kobieta jest genialna. CL i Dary również często odwiedzam... natomiast do tego mogę dodać instagrama Ailee ♥

    OdpowiedzUsuń