20.08.2014

Poznaj: Juria Nakagawa

Juria Nakagawa 


Imię i nazwisko: Juria Nakagawa (ジュリア中川)
Data urodzenia: 23 maj 1995 r. (19 lat)
Miejsce urodzenia: Tokio
Narodowość: Japonka
Kariera: Modelka, DJka
Instagram: KLIK
Twitter: KLIK

Kariera


  Juria, mimo młodego wieku, jest nazywana ikoną Harajuku. To ona wypromowała rajtuzy tattoo tights - Nakagawa pracuje w sklepie, który jako jeden z pierwszych zaczął je sprzedawać. Sklep nazywa się AvantGarde. Juria wielbi styl zwany fetish (charakteryzuje się podwiązkami, skórzanymi ubraniami, paskami, etc oraz generalnie dosyć wyzywającymi kreacjami), i podobne ubrania sprzedaje również i w AvantGarde.
  Poza tym Juria wyróżnia się wiecznie kolorowymi włosami i nietypową urodą.


Życie prywatne

  Byłam zaskoczona, gdy nie dało znaleźć się informacji o jej wadze czy chociażby wzroście - w końcu jest modelką. Pokazuje to jednak, że Japończycy naprawdę należą do osób, które nie dzielą się prywatnymi i 'prywatnymi' sprawami w internecie.

  Znalazłam jednak dosyć interesujący tekst. Po wielu zdjęciach widać, że Juria pali, jednak wychodzi na to, że również pije i ćpa, a przynajmniej było tak do pewnego czasu. Poza tym kilka osób zadeklarowało, że Nakagawa to oszustka - podobno potrafiła nie wysłać towaru klientowi. W końcu zniknęła z Tumblr, jej Twitter stał się chroniony, na Ameblo napisała jedynie, że kończy z narkotykami i alkoholem, a jedynie Instagrama prowadziła regularnie. Dla zainteresowanych, tekst tutaj: KLIK.

Na koniec jak zwykle trochę zdjęć, bo co jak co - ale styl to Juria ma. Jako osoba jedynie oglądająca ją nie przeszkadza mi jaką jest osobą czy co robi, bo co mnie to właściwie obchodzi?Z Hirari Ikedą

1 komentarz:

  1. Super notka *^* Juria jest naprawdę ładna i ma fajny styl ^^

    zapraszam:http://anatawakirei.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń