17.07.2014

Korean summer fashion

  Nawet koreańska moda ewoluuje i nawet w Korei mają miejsce wybiegi mody z niesamowicie dziwnymi ubraniami, więc logicznym jest, że trendy na tegoroczne lato są już ustalone i wprowadzane w życie.

Większość z tych rzeczy jest nam już dawno znana, jednak w tym roku robi największą furorę w Korei Południowej.


1. Luźne ubrania


Hyomin z T-ary dla InStyle

A im dłuższe, tym lepsze. Spodnie z szerokimi nogawkami i długie, zwiewne spódnice robią w Korei furorę od dłuższego czasu.

2. Kwieciste wzory


Park Boyoung dla InStyle

Oh Yeon Seo
Doojoon z BEAST

Gdzie kwiatki nie są popularne? Kojarzą się z delikatnością, świeżością, wiosną i właśnie - z latem. Tego lata kwieciste wzory są bardzo popularne, jednak w większości są w stonowanej kolorystyce.


3. Pastelowe ubrania

Suzy z Miss A


Kto latem chciałby wyglądać ociężale, skoro można ubrać się jasno, słodko i co najważniejsze - nie będzie nam aż tak gorąco? Pastelowe ubrania są popularne od dawien dawna, zwłaszcza u ulzzangów, ale nadal robią furorę.

4. Sandały na platformie


Podobne do kupienia tutaj: KLIK

Typowe "rzymskie" sandały upgrade'owały i w tym roku zaczęły pojawiać się na platformach, obcasach i w różnych kolorach i fasonach. Ostatnimi czasy przeglądając Tumblra, widziałam takie sandały na każdym zdjęciu - trudno było, żeby mi się nie spodobały.

5. Na sportowo
Wersja kolorowa - Hyeri z Girl's Day dla Vogue

Ten trend panuje raczej wśród nastolatków i młodych ludzi, którzy lubią wygodę połączoną z szykiem. Skarpetki z paskami, bluzki z numerami, Air Maxy - ostatnio tylko to można znaleźć w szafach koreańskich młodych fashionistów.

6. Beach fashion

Park Sora dla Stylenandy


W tym roku bardzo popularne są jednoczęściowe, falbankowe stroje. Jeśli przychodzi co do dwuczęściowych strojów, zdecydowanie wygrywają kropki, falbanki i ciekawe, choć nadal proste wzory.

Mam nadzieję, że post się przydał i może zainspiruje kogoś do zakupów, haha~
Miłego dnia♥

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz