07.08.2013

Buty od Jeremiego Scotta

Buty od Jeremiego Scotta robią niemałą furorę już od dłuższego czasu. Pewnie ktoś z Was widział reklamę, gdzie pokazane są różne zakątki świata, gdzie każdy nosi buty od owego projektanta? Nicki Minaj i 2NE1 również tam występują. Gdyby ktoś nie kojarzył:


Czym te buty zdobyły sobie serca zakupoholików i fashion victims? Na pewno swoją oryginalnością, jak i po prostu marką. Buty od Jeremiego kosztują od około 300 zł, do nawet ponad tysiąca. Wywołują sporo kontrowersji - widzę po swoim przykładzie, kiedy idąc sobie w szkole czy przez miasto słyszę komentarze.


Łapcie kilka innych modeli:


Z czystym sercem mogę Wam powiedzieć, że to jedne z najwygodniejszych butów, jakie mam. Poza tym są barwne i kreatywne, więc każdy może wybrać coś dla siebie.
Ciekawostka dla k-popowców: Poza 2NE1, buty od Jeremiego Scotta możecie zobaczyć u Taemina w japońskim "Replay" (taki sam model, jak mój - płonące adidasy), u Lu Hana w chińskim "History" (zamiast płomieni, jego buty są ozdobione w flagę USA) czy u Park Kyunga w teaserze do "Nilili Mambo".

2 komentarze:

  1. Muszę Ci przyznać, że mnie zaciekawiłaś tymi butami. ^~^ Chyba pomyślę (i to dość obficie) na zakupieniu ich. Bardzo mi się podobają te "płonące adidasy" jak i te z główkami pandy. Te drugie są urocze (^ω^)

    OdpowiedzUsuń