16.11.2016

FILM: My P.S. Partner


Dzisiaj kolejny film, tym razem taki...+18. Spokojnie, koreańskie produkcje nigdy nie są ani zbyt ostre, ani kręcone "na żywo" - albowiem pornografia w Korei jest nielegalna. Do obejrzenia go skusił mnie tumblr, na którym pojawiały się różne gify czy zdjęcia z tego filmu, a film obejrzałam chyba dwa lub trzy razy, bo tak mi się spodobał!

Tytuł: My P.S Partner (My phone sex partner)
Oryginalny tytuł: 나의 P.S. 파트너 (Naui P.S. pat'euneo)Gatunek: Komedia romantyczna
Rok wydania: 2012
Ostrzeżenia: Film +18 (sceny erotyczne)
Główni bohaterowie: Hyun Seung (Ji Seung), Yoon Jung (Kim Ah Joong)

Pewnego dnia Yoon Jung, zamiast zadzwonić do swojego chłopaka, dodzwoniła się do zupełnie obcego mężczyzny, który ma problemy ze swoją byłą dziewczyną. Sprawa kończy się na... seksie przez telefon. Po kilku dniach Hyun Seung dzwoni do dziewczyny i zaczyna krzyczeć, a potem wyżalać się jej na różne tematy - tym oto sposobem z chwilowych wrogów, stali się całkiem bliskimi sobie przyjaciółmi. Każdego dnia rozmawiali przez telefon na temat swoich partnerów, doradzając sobie nawzajem. Kiedy pewnego dnia para postanawia się spotkać, ich znajomość przeradza się coś w głębszego. Tylko... co teraz?

Z początku obawiałam się nasyconego erotycznymi scenami oklepanego filmu, ale muszę przyznać, że naprawdę mi się spodobał. Nienaganny humor, a nawet romantyzm! Scen erotycznych nie ma tak wiele, także myślę, że nie należy się tym zrażać. Podoba mi się fakt, że film nie polegał na zakochaniu się w sobie po pięciu minutach znajomości, co dosyć często się zdarza.

Plusy:
Dobra gra aktorska
+ Brak przeciągających się scen - nawet scen pocałunków (co bywa częste w tego typu filmach)
+ Poczucie humoru

Minusy:
- Jedyny taki, że chciałabym, aby ten film był dłuższy ):

Moja ocena:Film oglądałam z angielskimi napisami - nie wiem, czy istnieje z polskimi. Jednak pomimo tego faktu film oglądało się naprawdę przyjemnie i myślę, że nie padło ani jedno trudne słowo i każdy w miarę obeznany w j. angielskim da sobie radę.
A wy lubicie takie filmy, czy wolicie inne gatunki? A może filmy romantyczne bez 'niegrzecznych' scen?Ask ✩ Instagram


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz