22.05.2016

[Weekly Fuko] #6 Ain't Your Mama

  Chyba powinnam zmienić nazwę serii na Monthly Fuko, bo posty z tej serii pojawiają się rzadko, ale tworzenie ich co tydzień niestety nie ma sensu, bo ciężko w ciągu tygodnia znaleźć wszystko, co by się "wpasowało", haha.


Do spania: Kiiara - Feels
Do tańca: J.Lo - Ain't Your Mama

Może słuchanie Jennifer Lopez to siara, może nie aż tak, ale jej najnowsza piosenka jest po prostu super, ma taneczny beat i tekst mówiący w pewien sposób o równouprawnieniu.
Piosenka Kiiary ma po prostu cudowny klimat.Pędzelek H85 z Hakuro do brwi i eyelinera w żelu


Po żmudnej walce z eyelinerem w pisaku postanowiłam wrócić do żelu, którego używałam pierwszy raz w pierwszej klasie gimnazjum. Tym razem jednak zainwestowałam w porządniejszy pędzelek (na internecie kosztuje ok. 13 zł, lokalnie kupiłam go za 19). Jak widać jeszcze go nie umyłam, ale jest super wygodny w użyciu i aplikacja eyelinera za jego pomocą jest przyjemnością, o ile ma się na tyle wprawy czy cierpliwości, żeby nie wyklinać pod nosem krzywej kreski.
Ryżowy puder z Ecocery oraz eyeliner w żelu z MaybellineŻel jest dobrze napigmentowany, a na oczach trzyma się cały dzień. Jestem ciekawa jak będzie z jego wydajnością, jak widać na razie ślady są dosyć małe po kilku aplikacjach, ale jednak żelowe eyelinery mają to do siebie, że łatwo je szybko zużyć...Transparentny puder potrzebny był mi w jednym celu: do tzw. bake'owania. Nie zależy mi na matowym zakończeniu, ale nie przeszkadza mi też drastycznie, więc puder z Ecocery wydał się idealny: naturalny, a co najważniejsze -  sypki. Jedyne co mi nieco przeszkadza to fakt, że pod gąbeczką widoczną na zdjęciu wyżej, znajdują się dziurki do wysypywania produktu, a zdecydowanie wolałabym, gdyby opakowanie było "otwarte"; jak dla mnie to nieco utrudnia aplikację.

To tyle w dzisiejszym Weekly Fuko!
Do przeczytania~♥

Ask ✩ InstagramBrak komentarzy:

Prześlij komentarz