31.08.2014

Ostatni dzień wakacji

  Naprawdę starałam się dziś napisać post, jednak w te wakacje szło mi to - jak sami widzicie - naprawdę opornie. Miałam jednak naprawdę mało czasu, a w ostatnie dwa tygodnie wakacji chciałam się trochę poobijać. Teraz nadchodzi nowy rok szkolny... i co właściwie dalej?
  Posty naturalnie będą się pojawiać, jednak będą zawsze z lekkim opóźnieniem, bo w większości będę mogła je pisać jedynie weekendami (ale w tygodniu również będą dodawane!)/

  A ostatnie dwa tygodnie wakacji spędziłam na oglądaniu dram, anime, nauce układu i koreańskiego, oglądaniem filmów, siedzeniem na tiny i generalnym lenistwem totalnym. Teraz nadszedł czas na duży zapierdziel, więc jedyne co to liczę na to, że ten zapał nie minie mi szybko.


  Ostatni dzień wakacji spędziłam na spamowaniu Twittera z okazji urodzin Jung Kooka i siedzeniu na tiny. Obejrzałam w tym tygodniu też dwie części Piły, po raz kolejny "Would You Rather" i "Śmiertelną Wyliczankę", "Wyznania Gejszy"... oraz "Maczetę", czyli najgłupszy film jaki kiedykolwiek widziałam. W życiu nie obejrzałam tak dużo filmów, co teraz.

  Mam nadzieję, że pojawi się również więcej outfitów, bo sama lubię czytać takie posty 。◕ ‿ ◕。

A jak wam minął ostatni dzień wakacji?

Do przeczytania~♥

1 komentarz:

  1. Mi miną na powrocie z Wawy po wczoraj ;D Mimo, że to była ostatnia sobota wakacji, to była (chyba) najlepsza sobota w moim życiu <3
    Powodzenia w nowej szkole! ^ ^

    OdpowiedzUsuń