31.07.2014

Poznaj: Park Sora

  Park Sora


Imię i nazwisko: Park Sora (박 소라)
Data urodzenia: 29.07.1988 r. (26 lat)
Miejsce urodzenia: Busan
Miejsca zamieszkania: Seul
Wzrost: 166 cm
Waga: 48 kg
Narodowość: Koreanka
Kariera: Modelka, piosenkarka, aktorka
Instagram: KLIK


Kariera
Sora, obecnie jedna z popularniejszych ulzzang, wcale nie zaczynała jako modelka. Ukończyła szkołę Baekje Arts Collage (백제예술대학) w broadcastingu. Zadebiutowała w 2009 roku w girlsbandzie o nazwie Flying Girls (플라잉걸스), a Sora występowała pod pseudonimem Gayoung. Zespół wydał singiel, ale koniec końców został rozwiązany.


Gdy zespół przestał istnieć, Sora pojawiła się w kilku reklamach oraz zagrała w filmie "Bronze Medalist". Później została modelką dla Sunnyhill, jednak obecnie modeluje dla jednej z najpopularniejszych koreańskich marek - STYLENANDA. Jeśli chcecie obejrzeć stronę sklepu, zapraszam tu.


Życie prywatne

  Przyjaźni się między innymi z Jung Min Hee, która również jest modelką Stylenandy. Poza tym Sora przeszła około dwie operacje plastyczne - korektę nosa oraz powiek. 

Przed operacjami

Generalnie bardzo ciężko znaleźć o niej jakiekolwiek fakty i ciekawostki, ale po przejrzeniu jej instagrama można trochę bardziej ją "poznać". Posiada nawet Facebooka, ale nie ma tam funkcji obserwowania; jeśli ktoś jednak chce link, jest podany na jej Instagramie.

Więcej zdjęć:

Do przeczytania~♥


2 komentarze:

  1. A miałam małą nadzieję, że nie przeszła operacji plastycznych. :c Co ja się oszukuję.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeej, nawet przed operacjami była śliczna *-*
    +uwielbiam serię "poznaj" :)

    hello-i-am-yoona.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń